معرفی بیمارستان فوق تخصصی پارسیان

معرفی بیمارستان فوق تخصصی پارسیان

بیمارستان فوق تخصصی پارسیان شامل بخش ­های بستری عمومی و ویژه می­ باشد که هر یک از این بخش ­ها امکاناتی نظیر اتاق ­های دو تخته، اتاق ­های یک تخته و سه تخته می­ باشند. در اتاق ­های یک تخته، امکانات رفاهی شامل تلویزیون، یخچال، مبلمان، تلفن، اینترنت در نظر گرفته شده است.

از ویژگی ­های اساسی و اصلی درمانی بخش ­های بستری بیمارستان فوق ­تخصصی پارسیان، حضور پزشکان متخصص و با تجربه، پرسنل مجرب، فعال و دلسوز، مراقبت های درمانی کامل و با کیفیت با حفظ ایمنی بیمار، آموزش بیمار و همراه (آموزش های خود مراقبتی،آموزش های قبل از عمل، آموزش های حین بستری، آموزش حین ترخیص، رژیم درمانی در صورت نیاز بیمار) و فالووآپ بیماران ۷۲ ساعت پس از ترخیص می باشد.

فضای فیزیکی مناسب و آرام، اتاق های خصوصی، دوتخته، سه تخته، وجود تخت با فن آوری به روز برای بیمار، امکانات رفاهی مناسب و سرویس­ دهی عالی به منظور رفاه حال بیماران و همراهان، امکان ملاقات بیمار با هماهنگی مدیر بخش در بیمارستان فوق تخصصی پارسیان وجود دارد.

لازم به توضیح است برای کلیه اتاق­ها  به غیر از بخش ­های ویژه یک نفر می تواند به عنوان همراه، پس از پرداخت هزینه­ های معمول، مجوز حضور ۲۴ ساعته را داشته باشد.

 

بخش ها و واحدهای بیمارستان به شرح زیر می باشد:

 

بخش های بستری:

بخش های عمومی که شامل هفت بخش می باشد.

بخش های بستری ویژه

 

بخش غیر بستری (سرپایی) بیمارستان پارسیان

 

پاراکلینیک

IraqIran