بخشهای ویژه

ICU جنرال

این بخش در طبقه دوم واقع است و دارای ۸ تخت فعال که هرتخت به طور جداگانه دارای امکانات مراقبت ویژه می‌باشد که پاسخگوی بیماران نیازمند به حمایت تنفسی و همودینامیک است. مراقبت های ۲۴ ساعته توسط پرستاران مجرب به بیماران ارائه می‌شود و در تمام شیفت کاری پزشک متخصص بیهوشی در این بخش حضور فعال دارد.
لازم به ذکر است که موارد دیالیز اورژانس ازکلیه بخش های بیمارستان نیز در این بخش انجام می‌شود.

 

 

ICU OH

ICU جراحی قلب باز در طبقه چهارم واقع است و دارای ۸ تخت فعال می‌باشد. بیماران بعد از انجام پروسیجر جراحی قلب باز (بای پس کرونر، تعویض و ترمیم دریچه ها، اصلاح نقایص مادرزادی و…) دراین واحد تحت مراقبت های۲۴ ساعته و به صورت ویژه و تخصصی قرار می‌گیرند.

 

 

NICU

بخش NICU در طبقه سوم و یکی از بخش های مهم و پشتیبان بلوک زایمان در مراکز بیمارستانی می‌باشد که محیطی امن برای تولد نوزادان بخصوص نوزادان High Risk را ایجاد نموده و ارائه خدمات و اقدامات درمانی مناسب را امکان پذیر می‌سازد .
این بخش در قسمت غربی طبقه سوم واقع است و درآن خدمات مراقبتی و حمایتی نوزادان تحت نظارت پزشکان مجرب و پرسنل آموزش دیده و دلسوز صورت می‌گیرد.
این بخش دارای ۹ تخت انکوباتور،۴ تخت NICU و ۱۴ کات نوزاد است و با امکانات کامل، حمایت تنفسی- همودینامیکی نوزادان نارس را انجام می‌دهد تا به وضعیت فیزیولوژیک پایدار برسند. گاهی این حمایت و مراقبتها هفته ها زمان نیاز دارد.

 

 

POST NICU

این بخش در NICU واقع است و نوزادان نارس بعد از رسیدن به شرایط نسبتا پایدار در NICU به این بخش منتقل می‌شوند. دراین بخش پایش وضعیت نوزاد از نظر تنفس، همودینامیک، تغذیه و… به صورت لحظه ای و مداوم انجام می‌شود.
رئیس بخش: دکتر صبا عرشی

 

 

CCU

بخش CCU بیمارستان پارسیان در انتهای قسمت غربی طبقه دوم و در کنار بخش ICU-G واقع است. دارای ۷ تخت فعال با امکانات کامل و مانیتورینگ می‌باشد و سرویس دهی به بیماران نیازمند مراقبت‌های ویژه قلبی تحت نظارت پزشکان متخصص و فوق تخصص قلب و پرسنل کارآمد ویژه کار در محیطی ارام و مناسب صورت می‌گیرد.