مسیرهای دسترسی به بیمارستان فوق تخصصی پارسیان

خودرو شخصی یا تاکسی تلفنی و...

مسیرهای مختلفی برای مراجعه با خودرو شخصی یا دربستی به بیمارستان پارسیان وجود دارند. توصیه می‌شود مراجعین محترم در صورت امکان از اپلیکیشن‌های مسیریاب استفاده کنند. در غیر این صورت می‌توانند از این مسیرهای پیشنهادی استفاده نمایند:
- اتوبان چمران جنوب، پس از اتوبان آیت الله هاشمی رفستجانی، خروجی پل مدیریت، اولین خروجی سمت راست به سمت میدان فرهنگ
- اتوبان آیت الله هاشمی رفسنجانی به سمت غرب، بعد از اتوبان چمران، خروجی سعادت آباد به سمت میدان کاج، خروج از ضلع شرقی میدان کاج به سمت میدان فرهنگ
- اتوبان یادگار امام شمال، بعد از اتوبان آیت الله هاشمی رفسنجانی، خروجی بلوار کوهستان، ادامه مسیر مستقیم تا میدان فرهنگ

خط تاکسی

خط تاکسی میدان کاج به پل مدیریت و بالعکس، از جلوی بیمارستان پارسیان عبور می‌کنند. مراجعین محترم می‌توانند از طریق اتوبان چمران تقاطع بلوار مدیریت سعادت آباد، و یا از طریق تاکسی‌های میدان صنعت به میدان کاج یا سایر روش‌ها خود را به ایستگاه خط تاکسی میدان کاج به پل مدیریت رسانده و جلوی درب بیمارستان پیاده شوند.

مترو

ایستگاه‌های میدان کتاب و میدان صنعت از خط ۷ متروی تهران بهترین راه‌های مراجعه به بیمارستان پارسیان از طریق مترو می‌باشند. مراجعین محترم در صورت مراجعه از طریق متروی میدان کتاب، می‌توانند از طریق خط اتوبوس مقصد پل مدیریت، و یا با تاکسی به میدان فرهنگ و بیمارستان پارسیان مراجعه نمایند. همچنین در صورت مراجعه از طریق مترو میدان صنعت، از اتوبوس مقصد شهرک بوعلی و یا از طریق تاکسی به مقصد میدان کاج استفاده کرده و پس از پیاده شدن در میدان کاج، با تاکسی یا پیاده به سمت میدان فرهنگ حرکت نمایند.

اتوبوس

ایستگاه پل مدیریت در خط ۴ اتوبوس‌های بی آر تی (ترمینال جنوب به پارک وی و بالعکس) در تقاطع اتوبان شهید چمران و بلوار مدیریت سعادت آباد واقع شده است. مراجعین محترم می‌توانند پس از پیاده شدن در ایستگاه پل مدیریت، با استفاده از تاکسی‌های به مقصد میدان کاج یا اتوبوس‌های به مقصد شهرک تأمین اجتماعی، به بیمارستان پارسیان مراجعه نمایند. همچنین از میدان صنعت شهرک غرب، اتوبوس‌های به مقصد شهرک بوعلی در میدان کاج توقف دارند که مراجعین این مسیر می‌توانند پس از پیاده شدن در میدان کاج، با تاکسی یا پیاده به سمت میدان فرهنگ حرکت نمایند.